ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

افتتاح مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فنآوری

ششمین مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فنآوری امام خمینی استان قزوین  روز پنجشنبه در مراسمی با حضور عبدالحسین داداشی فرماندار آبیک، علی رجب پور سرپرست پارک علم و فناوری امام خمینی(ره) استان قزوین، دکتربهمن مهری مدیر موسسه آموزش عالی غیاث الدین جمشید کاشانی و جمعی از دانشجویان در موسسه آموزش عالی غیاث الدین جمشید کاشانی افتتاح شد.

این مرکز در ساختمان شماره دو موسسه در فضایی به مساحت 350 مترمربع راه اندازی شدکه دارای کتابخانه،12 اتاق اداری برای استقرار 12 شرکت دانش بنیان و آزمایشگاه است.دکتربهمن مهری مدیر موسسه آموزش عالی غیاث الدین کاشانی در مراسم افتتاح مرکز رشد اظهارداشت: سایت اصلی این موسسه در شهرک دانشگاهی آبیک در زمینی به مساحت 26 هزار و 400 مترمربع در حال احداث است که با تکمیل آن فضای بیشتری در اختیار شرکت های رشد و فنآوری قرار خواهد گرفت.

وی افزود: اگر کشوری بخواهد مستقل و آزاد باشد باید در مسیر علمی حرکت کند و راه اندازی و حمایت ازشرکت های دانش بنیان و مراکز علمی و توسعه مراکز فنآوری این مسیر را تسریع می کندو زمینه بروز استعدادهای جوان کشور را فراهم می آورد.

شایان ذکر است که مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری شهرستان آبیک ششمین واحد رشد استان است و در این مراسم آقای دکتر عبدالرضا ترابی به عنوان مسئول مرکز رشد شهرستان آبیک معرفی شد.